Tbc

Pełny trening siłowo-wytrzymałościowy, wzmacniający i modelujący mięśnie całego ciała. Jest to trening kondycyjny o wysokiej intensywności.

Abt

Ćwiczenia siłowe, które są ukierunkowane na wzmacnianie dolnych partii ciała, przede wszystkim: pośladków, brzucha oraz ud.

Body shape

Ćwiczenia siłowe z wykorzystaniem hantli, gum, skakanek, podczas których koncentrujemy się na wzmacnianiu, budowaniu i modelowaniu gorsetu mięśniowego.

Step

Ćwiczenia aerobowe na platformie typu step, z akcentem na najbardziej problematyczne części ciała: brzuch, pośladki, uda.

Body Ball

Ćwiczenia gimnastyczne i aerobikowe, angażujące poszczególne partie mięśni i wzmacniające te, które podtrzymują kręgosłup. Nie są to ćwiczenia męczące, ale wymagające skupienia i doskonalące system kontroli ruchu. Doskonale relaksują, odprężają i sprawiają mnóstwo przyjemności.

Zumba

Dynamiczny i skuteczny program fitness – połączenie tańca i aerobiku z żywą latynoską muzyką, który prowadzi do rzeźbienia sylwetki i poprawy kondycji całego ciała.

Shape & Stretch

Trening łączący kształtowanie i wzmacnianie mięśni całego ciała, z zastosowaniem ćwiczeń fizycznych, których celem jest rozciągnięcie mięśni i ich uelastycznienie, a także poprawa ukrwienia układu motorycznego. Polega na stopniowym rozciąganiu mieśni do momentu ich maksymalnego oporu.

Joga

Trening zainspirowany technikami yogi, sprzyjający fizycznemu i energetycznemu oczyszczaniu organizmu, jak również pozwalający uzyskać elastyczność, siłę oraz wewnętrzną równowagę. Jest to połączenie wysiłku fizycznego z elementami medytacji.

Fit to pole

Ćwiczenia wzmacniająco-rozciągające z użyciem profesjonalnej rury do tańca. Dowiedz się więcej »

Pole dance

Połączenie fitness, akrobatyki i zmysłowego kobiecego tańca, w którym główną rolę odgrywa pionowa rura, umożliwiająca wykonywanie efektownych figur i układów.
Dowiedz się więcej »

Kick boxing

Sport walki, który opiera się na technikach bokserskich i nożnych.

Sauna

Do Państwa dyspozycji oddajemy luksusową saunę (suchą i parową) oraz kabinę Vital IR (sauna z podczerwienią), alternatywę dla tradycyjnej sauny.
Dowiedz się więcej »

Siłownia

Czeka na Państwa dwupoziomowa, przestronna i bogato wyposażona siłownia o łącznej powierzchni 170 m kw. z nieprzeciętnym, klimatyzowanym wnętrzem oraz sprzętem treningowym wiodących firm: Precor, Technogym, z częścią cardio. Dowiedz się więcej »

Wieczór panieński

Zapraszamy Pannę Młodą i jej przyjaciółki na szaloną przygodę z Pole Dance w Butterfly Fitness Club. Wprowadzimy Was w nightclubowe klimaty, byście mogły poczuć się jak profesjonalne tancerki. Dowiedz się więcej »

Dietetyka i suplementacja

Przyjmując za priorytet zdrowe i piękne ciało oraz aktywny styl życia, wzbogaciliśmy naszą ofertę w personalny program dietetyczny i treningowy. Dowiedz się więcej! »

Solarium

Spełniamy najskrytsze marzenia wszystkich miłośników pięknej i zdrowej opalenizny w ekskluzywnych solariach firmy megaSun.
Dowiedz się więcej »

start | oferta | galeria | terminarz | cennik | aktualności | kontakt